Adana Turizm
info@adanaturizm.net
+90322 458 6321

26NİSAN & 21 HAZİRAN & 02 AĞUSTOS 

1.GÜN İSTANBUL – LONDRA

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 04.50′de buluşma. Türk Hava Yolları’nın TK1981 numaralı tarifeli seferi ile saat 07.00′de Londra Gatwick havalimanı’na hareket. Saat 09.05′de varışımızı takiben Londra panoramik şehir turu. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, Big Ben, Palace of Westminster, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN LONDON (LONDON EYE & LONDON DUNGEONS & MADAM TUSSAUD)

 

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & London Dungeons & Madam Tussaud Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Londra Zindanları’nda korku tüneli görme ve son olarak da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussaud Müzesi’ni gezme fırsatı bulacaksınız. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN LONDRA (OXFORD & BICHESTER OUTLET)

 

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford – Bichester Outlet Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

4.GÜN LONDRA – MANCHESTER

 

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Manchester’a hareket. Varışımıza istinaden panoramik Manchester turumuz başlıyor. Tur esnasında, Manchester United Futbol Stadyumu, China Town, Piccadilly Gardens ve Exchange Square görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN MANCHESTER – EDINBURGH (İSKOÇ GECESİ)

 

Sabah kahvaltı sonrası Edinburgh’a hareket. Varışımıza istinaden Edinburgh panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesi’nden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlemento Binasını, Milli Galeri’yi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Boby’nin heykelini ve Harry Potter’ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoramik ziyaret edeceğiz. Tur sonrası otele yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek İskoç Gecesi Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN EDINBURGH (LOCH NESS)

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Loch NessTuru’na katılabilirler. Nessie Canavarı Efsanesi ile ünlenmiş, İskoçya’nın güzel gölleri arasında yer alan Loch Ness Gölü’nde tekne turumuzu gerçekleştirip, muhteşem manzaranın tadını çıkarıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

7.GÜN EDINBURGH – BELFAST (TITANIC TOUR) – DUBLIN

 

Sabah erken uyandırmanın ardından, rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Belfast uçuşu için otelden ayrılış ve Edinburgh Havalimanı’na hareket. Otobüsümüzde kahvaltımızı aldıktan sonra Edinburgh Havalimanı’na varış. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından yerel havayolu ile saat 07.05′de Belfast’a uçuş ve lokal saat ile 08.00′de Belfast’a varış. Varışımıza istinaden panoramik Belfast şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında;Quenns Meydanı ve meydandaki Albert Memorial Saat Kulesi, devamında ünlü Grand Opera House, Quenns Üniversitesi, dünyanın en güzel barlarından bir olan The Crown Liquer Saloon, Murals isimli duvar resimleri ile süslenmiş ve zamanında duvar ile birbirinden ayrılan Shankil (Protestan) Mahallesi ile Falls (Katolik) Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz panoramik tur sonrası ekstra olarak düzenlenecek Titanic Turu’na katılabilirler. Bu turda ünlü Titanic Gemisi’nin 1912′de yapıldığı Harland ve Wolfe tersanelerini geziyoruz. Tur sonrasında Dublin’e hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu başlıyor. Tur esnasında, Christ Church Katedrali, Merkez Postanesi, O’Connell Caddesi, Oscar Wilde’nin evinin bulunduğu Merrion Meydanı, Trinity Koleji, Dracula’nın yazarı Bram Stoker’ın evinin bulunduğu Kildare Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme otelimizde.

 

8.GÜN DUBLIN (GUINNESS STOREHOUSE)

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından yarım gün ekstra olarak organize edilecek siyah sert bira üretiminde Avrupa’da önemli bir yere sahip Guinness Storehouse Turu’na katılabilirler. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

9.GÜN DUBLIN (OLD JAMESON DISTILLERY) – İSTANBUL

 

Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10.00′a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak rehberimiz tarafından organize edilecek Old Jameson Distillery Turu’na (Whisky Damıtım Evi) katılabilirler. Tur Sonrası rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Dublin Havalimanı’na transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1978 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.40′da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 23.05′de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

Fiyat Listesi
2 kişilik odada kişi başı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk Fiyatları
3-4*Otel 949 € 949 € 1.329 € 0-2 Yaş  249€
2-12 Yaş 919€

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Londra (Gatwick Havalimanı) gidiş, Dublin - İstanbul dönüş parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti
 • Edinburgh - Belfast ara uçuşu
 • Londra’da 3 gece, Manchester 1 gece, Edinburgh 2 gece ve Dublin 2 gece olmak üzere 3* – 4* otellerde toplamda 8 gece 9 gün oda kahvaltı (7 continental kahvaltı ve 1 lunch box) konaklama
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 • Panoramik Londra, Manchester, Edinburgh, Belfast ve Dublin şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı ve Güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İngiltere vize ücreti servis bedeli 140 EURO (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Rehber ve şoför tipleri
 • Ekstra turlar
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • NOT: Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.
Web Tasarım