Adana Turizm
info@adanaturizm.net
+90322 458 6321

21 Haziran 2014 &05 Temmuz 2014

1.GÜN İSTANBUL-HAMBURG

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 06.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 08.30’de Türk Havayollarının TK 1661 no’lu seferi ile Hamburg’a hareket. Yerel saat ile 10.45 de Hamburg’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız Kiel limanındaki gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 18.00 itibari ile limandan ayrılacak.

2.GÜN KOPENHAG

Sabah 08.00 da Kopenhag limanına varış. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği şehir turuna katılabilirler. Bu turumuzdaChristianborg Kalesi, Amelienborg Sarayı, Black Diamond, Langelinie limanı ve Küçük Deniz Kızı Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Gemimizin hareketi saat 18.00

3.GÜN GDYNIA

Sabah saat 14.00’de Gdynia limanına varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Gydnia ve Gdansk şehirlerini tanıtan panoramik bir tura katılabilirler. Şehir merkezine giderek Altın kapıdan başlayarak tarihi şehir surları, Gotik, Rönesans ve Barok mimarinin izlerini taşıyan muhteşem binalar ve Pazar meydanı görülecek yerler arasında. Gemimiz saat 21.00’da ayrılacak. Geceleme gemide.

4.GÜN DENİZDE

 

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

 

5.GÜN HELSİNKİ

Sabah saat 08.00’de Helsinki limanına varış. Sabah alınacak kahvaltı sonrasında geminin Helsinki limanına yanaşmasını müteakip arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirsiniz. Bu tur esnasında Oyma – Kaya Kilisesi, ünlü Olimpiyat Stadı, Sibelius Anıtı, Parlamento Binası, Senato Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Gemimiz limandan saat 14.00’de ayrılacak.

6.GÜN.ST.PETERSBURG

Sabah saat 07.00’da St. Petersburg limanına varış. Bu muhteşem şehirde arzu edenler rehberlerinin organize edeceği ekstra St. Petersburg şehir turuna katılabilirler. Panoramik olarak görülecek yerler arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra isteyenler ekstra Hermitage Müzesi turuna katılabilirler. Gemimizin hareketi 19.00

7.GÜN DENİZDE

 

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

 

8.GÜN HAMBURG-İSTANBUL

Saat 10.00 da  gemimiz Kiel limanına yanaşacak. Çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Hamburg havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1664 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.20 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.25 de varış. Turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Türk Havayolları ile İstanbul – Hamburg – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
*Havaalanı ve Liman Vergileri
*MSC Orchestra gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
*Türkçe rehberlik hizmeti
*Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.
*Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
*Kaptanın Hoşgeldin Partisi ve Gala Yemeği,
*Fitness.
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Günlük 7 Euro servis ücreti gemide ödenecektir. * 14 yaş altındaki çocuklar için servis ücreti yoktur. * 14-17 yaş arasındaki çocuklar için servis ücreti günlük 3.50 €’dur.
* Vize ücreti
* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

Bu tur için çok girişli Shengen vizesi gereklidir

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

Web Tasarım