Adana Turizm
info@adanaturizm.net
+90322 458 6321
Süre: 3 gece
Fiyat: 479 € dan itibaren
Bu Tur İçin Sizi Arayalım!

18 NİSAN 2014

1.GÜN İSTANBUL – BERGAMO – NICE

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminalinde saat 01.30′da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Pegasus Havayolları özel seferi ile saat 03.45′te Bergamo’ya hareket. 05.35′te varışımıza istinaden Milano’ya hareket. Yapılacak panoramik Milano şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Nice’e hareket. Varışımıza istinaden otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN NICE (EZE VILLAGE & MONACO & MONTE CARLO)

Kahvaltı sonrası panoramik Nice şehir turu.  Promenade Des Anglais, Çiçek Meydanı ve Akropol panoramik Nice şehir turu esnasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Eze Village, Monaco / Monte Carlo turu düzenlenecektir. Sabah otelden alınarak Nice ile Monaco arasında Cote d’Azur’un en güzel bölümü kabul edilen Fransız Rivierası’nın muhteşem doğa manzaraları ile süslü Villefranche, Eze Village, Saint Jean-Cap Ferrat, Beaulieu, Cap d’Ail gibi ünlülerin oturduğu sahil kasabalarını otobüs yolculuğu sırasında mola vererek panoramik fotoğraflama imkanı bulabileceksiniz. Orta çağ kasabası Eze Village’ı gezdikten sonra bir yerel parfüm fabrikası da ziyaret edilerek üretim hakkında bilgi alınıp bölgeye has krem, sabun, parfüm, yağ, vb. alışverişi yapılabilir. Daha sonra sembolik bir ülke olan Monaco’ya devam edilecektir. Otobüsten indikten sonra kayaların içlerine oyulmuş yürüyen merdivenler ve asansörler ile yukarı çıkarak kayalar üzerine inşa edilmiş Saray bölgesine gelinecektir. Burada Monaco Lisesi, 1. Albert Müzesi, Kraliyet bahçeleri ve Saray bahçesi görülecektir. Daha sonra başka bir bölgede yer alan Monaco’nun başkenti Monte Carlo’ya, Casino Meydanı’na geçilecektir. Son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda ister bir kafe ya da restorana oturup vakit geçirebilir, isterseniz meydanın en merkezi yerinde yer alan Amerikan Oyunları Salonunda şansınızı deneyebilirsiniz. Bu kumarhaneye giriş ücretsiz olup, belli bir miktarda fiş alma ve oynama zorunluluğu yoktur. Trafiğin durumuna göre, yine dönüş yolu üzerinde değişik manzaralarla seyahat ederek Nice’e dönülecektir. Geceleme otelimizde.

3.GÜN NICE (SAINT PAUL DE VENCE & CANNES)

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak St. Paul de Vence ve Cannes turları düzenlenecektir. Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek St. Paul de Vence tarihi şehrine varılacaktır. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu antik kent birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Filmlerindeki meşhur yürüyüşüyle bir Aldo Maccione’ye veya son zamanların en meşhur filozofu Bernard Henry Lévy’ye ve şarkıcı/besteci eşi Arielle Dombasle’e rastlamanız an meselesi. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba beğeninizi kazanacaktır. Daha sonra Cannes’a varacak otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı, Croisette gibi bölgeleri görüp Cannes’da serbest zaman bırakılacaktır. La Croisette’in üzerindeki çok lüks markalar ve bir arka paralelindeki Rue d’Antibes caddesindeki mağazalara gidebilir, deniz kenarındaki meşhurlar kafe ve restoranlarından herhangi birisinde oturup uluslararası tanınmış bir sanatçı veya bir artiste rastlayabilirsiniz. Akşamüstü Nice’e dönülecektir. Geceleme otelimizde.

4.GÜN NICE – (PORTOFINO & SAN REMO) – BERGAMO

Sabah kahvaltı sonrası saat 10.00’da odaların boşaltılması ve Bergamo’ya transfer. Yol üzerinde tüm grubun katılımıyla ekstra olarak düzenlenecek Portofino & San Remo Turu’na katılabilirler. Tur için ilk durağımız İtalya sınırları içerinde bulunan, şarkılara konu olmuş, aşk şehri Portofino’dur. Balıkçı köyleri, renkli evleri ve sokakları ile İtalya’nın Akdeniz kıyı şeridinde bulunan bu romantik kasabayı gezdikten sonraki durağımız ise; San Remo olacaktır. Yine Akdeniz kıyı şeridinde bulunan San Remo; son Osmanlı Hükümdarı Vahdettin’in sürgüne gönderildiği yer olmak ile birlikte, Nobel Ödülleri’nin yaratıcısı Alfred Nobel’in de hayatının son günlerini geçirdiği yerdir. Ayrıca Eurovision Şarkı Yarışması’na ilham kaynağı olduğu söylenen dünyaca ünlü Müzik Festivali’ne de ev sahipliği yapmaktadır.

5.GÜN BERGAMO – İSTANBUL

Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları özel seferi 01.30′da ile İstanbul’a hareket. 05.15′te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Fiyat Listesi
2 kişilik odada kişi başı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk Fiyatları
18.04.2014 4*Otel 479 € 479 € 599 € 0-2 Yaş  160€
2-12 Yaş 459€

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul – Bergamo – İstanbul gidiş dönüş uçak bileti
 • Nice’de belirtilen kategorideki otelde veya benzeri otelde 3 gece oda-kahvaltı, (3 continental kahvaltı) konaklama
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
 • Panoramik Milano, Nice şehir turları
 •  Türkçe Rehberlik hizmetleri
 • Havaalanı ve güvenlik vergisi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Konaklama vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize ücreti, servis bedeli 140 EURO 
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Rehber ve şoför bahşişleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • NOT: Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.
Web Tasarım