Adana Turizm
info@adanaturizm.net
+90322 458 6321

20 Nisan & 18 Mayıs & 15-29Haziran & 13-20Temmuz & 10-24Ağustos & 07 Eylül 2014

 

1.GÜN İSTANBUL –MALAGA-GRANADA (SAGRAMONTI)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra TK 1305 seferi ile 09.40′ta Malaga’ya uçuş. Yerel saat ile 13.10′da İnişimizi takiben bizleri bekleyen özel otobüsümü ile Granada’ya hareket ve varışımızın ardından panoramik şehir turu Şehir turunda görülecek yerler arasında Victoria Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Granvia,Valilik Konağı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır.Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sagramonte çingene mahallesi turuna katılıyoruz. Dunya kultur mirasi listesinde olan eski cingene mahallesi sagramontede dogal magaralarda bir icki eslignde dogal cingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dunya kultur mirasi listesinde olan eski musluman mahallesi ALBAYZIN’de gezintimizi gerçekleştirip. Otelimize hareket. Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.

2.GÜN GRANADA (ELHAMBRA)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman arzu eden misafirlerimiz ile  ekstra olarak Elhamra Sarayı turunu yapıyoruz (Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Alhambra Sarayı turu gerçekleştirilir). Elhamra, Gırnata’ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani “Kırmızı” denmiştir. Tur bitimi otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde

3.GÜN GRANADA-CORDOBA-SEVİLLA (CORDOBA CAMII) (FLAMENCO)

Sabah kahvaltısı sonrası odaları boşaltma ve Cordoba’ya hareket.Cordoba ‘ya varışta yapılacak olan panaromik şehir tanıtım gezisinde yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii (dışarıdan görülecektir.) Musevi Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cordoba Camiturumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından Sevilla’ya hareket, panoramik Sevilla şehir gezisinde; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap ,Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yanyana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar(dışarıdan görülecektir.), Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirler ile ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.Geceleme otelimizde

4.GÜN SEVİLLA (ALCAZAR&KATEDRAL)

Sabah kahvaltısının ardından,serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Alcazar Sarayı ve Sevilla Katedral’ituruna katılıyoruz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.GÜN SEVİLLA-LİSBON

Sabah kahvaltısı sonrası odaları boşaltma ve Lizbon!a hareket,varışımızın ardından panoramik Lizbon şehir turumuzda ; Rossio Av,St.Georges Şatosu’nun Bulunduğu Şehrin Tarihi Bölümü, Alfama Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronımus Manastırı, Sao Jorge Kulesi, Alfama görülecek yerler arasındadır.Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest saatler. Geceleme otelimizde.

6. GÜN LIZBON (SINTRA&CABO DE ROCA&ESTORIL)

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek “Sintra turu”na katılabilirler. Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra’yı, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca’yı Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabasını ve Estoril’igöreceğiz. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

7.GÜN LİSBON-FATIMA-PORTO-SANTIOGO COMPOSTELA

Sabah kahvaltı sonrası odaları boşaltma ve Yaklaşık 3 saatlik otobüs yolculuğumuz sırasında yol üzerinde Fatima Şehri” ziyareti sonrası Porto’ya hareket ve Porto Şehir turumuzda; Bento İstayonu,Sao Francisco Kilisesi,Borsa Sarayı,Porto Katedrali , Tarihi şarap mahzenleri , Liberdade Meydanı , Batalha Meydanı , şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia bölgesi ,Tore dos Clerigos Kulesi , şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina , Don Luis 1. Köprüsü , Arrabida Köprüsü , şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Santiago Compestela’da bulunan otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

8.GÜN SANTIAGO COMPOSTELA–İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması Santiago Compestela  panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz Katedral, beleiye binası  görülecek yerler arasındadır, tur sonrasında havalimanına transfer,bilet ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1316 seferi ile 14.55′te İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 21.55′da Istanbul’a varış ve gezimizin sonu. Istanbul’a Hoşgeldiniz !

Fiyat Listesi
2 kişilik odada kişi başı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk Fiyatları
4*Otel 799 € 799 € 1.039 € 0-2 Yaş  160€
2-12 Yaş 749€

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-  Malaga/Santiago Compestela -İstanbul arası uçak bileti
 • Malaga-Granada- Sevilla–Lisbon-Fatima-Porto-Santiago de Compostela arası otobüs yolculuğu
 • Granada’da 2 gece , Sevilla’da 2 gece, Lisbon’da 2 gece, Santiago Compostela’ da 1 gece toplam 7 gece 8 gün oda kahvaltı konaklama
 • Panoramik Granada ,Sevilla, Lisbon, Fatima, Porto ve Santiago Compostela panoramik şehir gezileri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize ücreti ve servis bedeli  140 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstralari
 • Müze girişleri
 • Ekstra tur ücretleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • NOT: Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyidtedilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.
Web Tasarım