Adana Turizm
info@adanaturizm.net
+90322 458 6321

27 Temmuz 2014

1.GÜN İSTANBUL-HAMBURG

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 06.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 08.30’de Türk Havayollarının TK 1661 no’lu seferi ile Hamburg’a hareket. Yerel saat ile 10.45 de Hamburg’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız Warnemünde limanındaki gemimize transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 18.00 itibari ile limandan ayrılacak.

2.GÜN DENİZDE

 

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

 

3.GÜN STOCKHOLM

Sabah saat 08.00da Stockholm limanına varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stockholm şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı (dışardan), Wasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler. Gemimiz saat 16.00 da limandan ayrılacak. Yolcularımız geminin güvertesinden Stockholm dışında yer alan takımadaların eşsiz manzarasını seyredebilirler

4.GÜN TALLİNN

Sabah saat 08.00Estonya’nın başkenti Talinn’e varış. Unesco örgütünün koruması altında olan bu inanılmaz güzelliklere ve tarihe sahip kentte turlamak hepinize inanılmaz duygular yaşatacaktır. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük panoramik şehir turuna katılabilirler. Gemimiz saat 16.00’da hareket edecektir.

5.GÜN.ST.PETERSBURG

Sabah saat 07.00’da St. Petersburg limanına varış. Bu muhteşem şehirde arzu edenler rehberlerinin organize edeceği ekstra St. Petersburg şehir turuna katılabilirler. Panoramik olarak görülecek yerler arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra isteyenler ekstra Hermitage Müzesi turuna katılabilirler. Gemimizin hareketi 19.00

6.GÜN DENİZDE

 

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

 

7.GÜN KOPENHAG

Sabah 09.00 da Kopenhag limanına varış. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği şehir turuna katılabilirler. Bu turumuzdaChristianborg Kalesi, Amelienborg Sarayı, Black Diamond, Langelinie limanı ve Küçük Deniz Kızı Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Gemimizin hareketi saat 18.00

8.GÜN HAMBURG-İSTANBUL

Saat 10.00 da  gemimiz Warnemünde limanına yanaşacak. Çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Hamburg havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1664 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.20 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.25 de varış. Turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Türk Havayolları ile İstanbul – Hamburg – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
*Havaalanı ve Liman Vergileri
*MSC Poesia gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
*Türkçe rehberlik hizmeti (min 20 kişi olduğu taktirde)
*Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.
*Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
*Kaptanın Hoşgeldin Partisi ve Gala Yemeği,
*Fitness.
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Günlük 7 Euro servis ücreti gemide ödenecektir. * 14 yaş altındaki çocuklar için servis ücreti yoktur. * 14-17 yaş arasındaki çocuklar için servis ücreti günlük 3.50 €’dur.
* Vize ücreti
* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

Bu tur için çok girişli Shengen vizesi gereklidir

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT:Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

Web Tasarım