Adana Turizm
info@adanaturizm.net
+90322 458 6321

17 MAYIS & 27 TEMMUZ &3 EKİM

1.GÜN İSTANBUL – MÜNİH – WÜRZBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06.00′da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1629 no’lu tarifeli seferi ile saat 07.45′te Münih’e hareket, saat 09.30′da varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Würzburg’a hareket. (Münih – Würzburg şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında tüm grubun katılımıyla gerçekleşen ekstra Nürnberg turu.) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, Marienberg Kalesi, Katedral, Eski Köprü, Marienkapelle Kilisesi, Belediye Binası ve Müzesi, Eski Eserler Müzesi… Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN WÜRZBURG – AUGSBURG

Sabah kahvaltı sonrası Romantik Yol güzergahı üzerindeki ilk durağımız Rothenburg. Olağanüstü masalsı bu şehri doyasıya gezdikten sonra 2.en güzel durağı olan Dinkelsbühl‘a hareket. Son durağımız olan Augsburg‘a varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN AUGSBURG – FÜSSEN

 

Sabah kahvaltısı sonrası Romantik Yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Landsberg am Lech. Kısa bir gezi ardından Romantik Yolu oluşturan bir çok köy ve kasabadan geçip Füssen’e ulaşıyoruz. Son konaklama noktamız olan Füssen’de şehir turu. Görülecek yerler: Şehir Merkezi, Belediye Binası ve dar sokakları ve şehrin diğer önemli yerleri… Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Schwangou kasabası ve Neuschwanstein Şatosu turuna katılma imkanı. Romantik Yol’ un incisi olarak kabul edilen ve Disneyland’ın ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu’nu geziyor ve hemen karşısında ki Hohenschwangau Şatosunu görüp resim çekme fırsatını değerlendiriyoruz. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN FÜSSEN – MÜNİH – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası Münih’e hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Marienplatz, Belediye Binası, Viktualienmarkt, Bavyera Eyalet Tiyatrosu, Frauenkirche … Akşamüzeri havalimanına transfer. Türk Hava Yolları TK 1636 no’lu tarifeli seferi ile saat 18.55′te İstanbul’a hareket, saat 22.30′da varış ve turumuzun sonu.

 

Fiyat Listesi
2 kişilik odada kişi başı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk Fiyatları
17.05.2014 3-4*Otel 549 € 549 € 709 € 0-2 Yaş  140€
2-12 Yaş 489€
Fiyat Listesi
2 kişilik odada kişi başı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk Fiyatları
27.07.2014 3-4*Otel 599 € 599 € 759 € 0-2 Yaş  140€
2-12 Yaş 589€

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Münih – İstanbul uçak biletleri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk Havalimanı yer hizmetleri
 • Özel otobüslerimiz ile Münih, Würzburg, Augsburg, Füssen, Münih arası ulaşımlar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferler
 • 3*-4* otellerde Würzburg 1, Augsburg 1, Füssen 1 gece olmak üzere toplam 3 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
 • Panoramik Würzburg, Augsburg, Füssen, Münih  şehir turları (Müze girişlerini içermez)
 • Romantik Yol güzergahındaki Rothenburg & Dinkelsbühl & Landsberg am Lech şehir turları ve serbest zaman.
 • Tüm tur boyunca tecrübeli  profesyonel rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 • KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Almanya Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 140 EUR 
 • Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

*** 3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
*** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar tüm grubun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir mola noktasında vakit geçirebilirler.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir. Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

Web Tasarım